چهارشنبه - 2018 ژولاي 18 - 6 ذيقعده 1439 - 27 تير 1397
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 183692
تاریخ انتشار : 12 خرداد 1395 13:51
تعداد مشاهدات : 263

مدرسه علميه امام خميني(ره)

برگزاري جلسه هيئت امنا در مدرسه علميه امام خميني(ره) رباط كريم

ريشه مشكلات در جوامع گوناگون عدم توجه به مسائل فرهنگي و نبودن فرهنگ در رأس امور آنهاست جلسه هيئت امنا با حضور مديريت محترم مدرسه ، معاون مالي و اعضا هيئت امنا در سالن جلسات مدرسه علميه برگزار گرديد.

در اين جلسه حجت الاسلام نحوي از اساتيد حوزه به ايراد سخنراني پرداختند ايشان عنوان داشتند: ريشه مشكلات در جوامع گوناگون عدم توجه به مسائل فرهنگي و نبودن فرهنگ در رأس امور آنهاست، با توجه به اينكه فرهنگ هر جامعه اي نشان دهنده هويت آن جامعه است عدم توجه به اين مقوله نيز سبب پوچي و بي ارزشي جوامع خواهد بود. پس فرهنگ بايد نهادينه شود و حوزه هاي علميه در كشور ما مسئوليت ايجاد و تقويت فضاهاي فرهنگي و هدايت جامعه به سوي قرب الهي را برعهده دارند پس وجودشان ضرورت دارد.
حوزه ها با تربيت مبلغين ديني تأثيري شگرف در فرهنگ سازي ايفا مي نمايند استفاده از توانمندي ها و ظرفيت هايي كه در حوزه ها وجود دارد مي تواند مسير را براي پيشرفت جامعه هموار نموده و با حفظ سلامت رواني جامعه خانواده ها نيز با آرامش بيشتري به حل معظلات داخلي در تربيت فرزندان خود خواهد پرداخت. پس جايگاه حوزه هاي علميه در جامعه جايگاهي بس عظيم و ثمر بخش مي باشد.
در اين جلسه سركار خانم اصغري گزارشي از وضعيت آموزشي، پژوهشي، فرهنگي و مالي مدرسه به اعضا محترم هيئت امنا ارائه نمودند و در ادامه پيرامون مسائل عمراني در حياط مدرسه به بحث و گفتگو پرداختند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :