يکشنبه - 2018 سپتامبر 23 - 13 محرم 1440 - 1 مهر 1397
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 184043
تاریخ انتشار : 16 خرداد 1395 13:50
تعداد بازدید : 204

مدرسه علمیه حضرت فاطمه(س)

برگزاری جلسه هیئت امنا و معاونین مدرسه علمیه حضرت فاطمه(س)

دومین جلسه هیئت امنای مدرسه با حضور اعضای هیأت امنا ، مدیر و معاونین سطح دو و سه در تاریخ 12/3/95 در سالن کنفرانس سطح سه برگزار گردید

بسمه تعالی

دومین جلسه هیئت امنای مدرسه با حضور اعضای هیأت امنا ، مدیر و معاونین سطح دو و سه در تاریخ 12/3/95 در سالن کنفرانس سطح سه  برگزار گردید. در این جلسه جناب حجه الاسلام حاج آقای مرسلی رئیس جلسه سخنانی ایراد فرمودند. ایشان در طی سخنان خود به معرفی افراد برجسته در امر پژوهش و ایجاد انگیزه در میان طلاب با معرفی: چهره های ماندگار در امر پژوهش، نشست با محققین معاصر، بازدید از مراکز پژوهشی مانند انتشارات احیاء تراث در قم و موسسه آل البیت پرداختند و بیان کردند باید آثار برتر طلاب (تحقیقات پایانی، مقاله های برتر و پایان نامه های برتر) با نام طلاب منتشر شود. ایشان همچنین در میان صحبت های خود فرمودند: خوب است از اساتید برجسته در امر پژوهش دعوت به عمل آوریم تا طلاب با چهره های جدید و نحوه عملکرد پژوهشی آنها آشنا شوند.

سپس معاونین گزارش عملکرد یکساله خود را ارائه دادند؛ از جمله معاون پژوهش سطح دو عملکرد سال 94- 95 این واحد را ارائه دادند و برنامه های طراحی شده برای ترم جدید ( کارگاه ها و نشست ها، برگزاری نمایشگاه و ... ) را به اطلاع اعضای محترم امناء رساندند.

   


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :