سه شنبه - 2018 ژولاي 17 - 5 ذيقعده 1439 - 26 تير 1397
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 186425
تاریخ انتشار : 21 تیر 1395 15:10
تعداد مشاهدات : 197

آغاز مصاحبه داوطلبین حوزه های علمیه در مقطع سطح سه (کارشناسی ارشد) از ۲۰ تیرماه

آغاز مصاحبه داوطلبین حوزه های علمیه در مقطع سطح سه (کارشناسی ارشد) از ۲۰ تیرماه

به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر، جربان معاون آموزش کوثر در گفت و گو با رابط خبری کوثر، از آغاز مصاحبه داوطلبین حوزه های علمیه در مقطع سطح سه (کارشناسی ارشد) از ۲۰ تیرماه خبر داد. وی با اشاره به این که بانوان طلبه که قصد ورود به دوره های سطح سه حوزه های علمیه را دارند، در دو مرحله آزمون کتبی و مصاحبه شفاهی، شرکت می کنند، گفت: آزمون کتبی ورودی سطح سه حوزه های علمیه خواهران اردیبهشت ماه برگزار شده است.به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر، جربان معاون آموزش کوثر در گفت و گو با رابط خبری کوثر، از آغاز مصاحبه داوطلبین حوزه های علمیه در مقطع سطح سه (کارشناسی ارشد) از ۲۰ تیرماه خبر داد.

 وی با اشاره به این که بانوان طلبه که قصد ورود به دوره های سطح سه حوزه های علمیه را دارند، در دو مرحله آزمون کتبی و مصاحبه شفاهی، شرکت می کنند، گفت: آزمون کتبی ورودی سطح سه حوزه های علمیه خواهران اردیبهشت ماه برگزار شده است.

معاون آموزش کوثر افزود: پس از اعلام آزمون کتبی توسط مرکز مدیریت دعوت شدگان به مصاحبه از ۲۰ تیرماه، جهت انجام مصاحبه حضوری طبق جدول زمان بندی اعلام شده در محل مصاحبه حضور می یابند.

معاون آموزش کوثر با بیان این که این افراد در گرایش های «کلام اسلامی»و «تفسیر و علوم قرآن» و «تاریخ اسلام»  در دو مقطع حضوری و غیر حضوری پذیرفته خواهند شد، گفت: مصاحبه حضوری در دو قالب علمی و اخلاقی انجام خواهد گرفت.

جربان در پایان خاطر نشان کرد: پس از انجام مصاحبه، اسامی پذیرفته شدگان از طریق پایگاه اطلاع رسانی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران اعلام خواهد شد.

گفتنی است این مصاحبه ها از ۲۰ تیرماه آغاز و تا ۲۶ تیرماه ادامه خواهد داشت.
نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :