دوشنبه - 2018 سپتامبر 24 - 14 محرم 1440 - 2 مهر 1397
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 197916
تاریخ انتشار : 30 آذر 1395 7:58
تعداد بازدید : 165

مدرسه علمیه قبا

آموزه های یهود در قرآن

رآن ، کتابی است که به مدد آیات آن می توان پرده از چهره برخی اقوام برداشت . اقوامی که برخی ، در برابر کلام و پیام انبیا ، سرتعظیم فرود آوردند و برخی ، بر طبل مخالفت با آنها کوفتند . از جمله این قوم پرداخته است و 3/2 آیات مربوط به این قوم است و پیرامون موضوعات اعتقادی و اخلاقی و اجتماعی آنها صحبت کرده است. آنچه از مجموع مطالب قرآن و تورات استباط می شود ، خواسته یهود ، این است که خواهان حاکمیت بر تمام دنیا هستند و ادعا می کنند که خداوند ، زمین و حاکمیت برآن را به آنان بخشیده و دست بر سینه انتظار رسیدن این گروه به این خواسته را می کشد و برای او راهی برای خروج از این خواسته نیست .

بانک جامع تحقیقات پایانی (پایان نامه سطح دو (کارشناسی)) طلاب حوزه علمیه خواهران استان تهران

مدرسه علمیه قبا

عنوان اثر

سال دفاع

نام و نام خانوادگی طلبه

نام و نام خانوادگی استاد راهنما

نام و نام خانوادگی استاد داور

واژگان کلیدی

آموزه های یهود در قرآن

 

1387

نیلوفر صالحی

صدیقه امراللهی

طوبی شاکری

آموزه، یهود، عقوبت ، فرجام

 

چکــیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــده

قرآن ، کتابی است که به مدد آیات آن می توان پرده از چهره برخی اقوام برداشت . اقوامی که برخی ، در برابر کلام و پیام انبیا ، سرتعظیم فرود آوردند و برخی ، بر طبل مخالفت با آنها کوفتند . از جمله این قوم پرداخته است و 3/2 آیات مربوط به این قوم است و پیرامون موضوعات اعتقادی و اخلاقی و اجتماعی آنها صحبت کرده است.

آنچه از مجموع مطالب قرآن و تورات استباط می شود ، خواسته یهود ، این است که خواهان حاکمیت بر تمام دنیا هستند و ادعا می کنند که خداوند ، زمین و حاکمیت برآن را به آنان بخشیده و دست بر سینه انتظار رسیدن این گروه به این خواسته را می کشد و برای او راهی برای خروج از این خواسته نیست .

از دیدگاه یهود مسلمانان که شعار عدالت فراگیر و تساوی همه انسان ها در پیشگاه الهی را سر داده اند و همه را در ورود به دین خدا برابر می دانند و منکر برتری نژادی یهود هستند چاره ای جز هلاکت و نابودی ندارد.

این بخشی از اندیشه خطرناک و مدون یهود است.

 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :