دوشنبه - 2018 سپتامبر 24 - 14 محرم 1440 - 2 مهر 1397
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 197935
تاریخ انتشار : 30 آذر 1395 10:12
تعداد بازدید : 123

کرسی اژاد اندیشی - امام حسن مجتبی (ع)

کرسی آزاد اندیشی

به گزارش واحد پژوهش : کرسی آزاد اندیشی با حضور سرکار خانم لطیفی و سرکار خانم جوان زاده یکی از طلاب فارغ التحصیل برگزار شد.

برگزاری کرسی آزاد اندیشی با عنوان (نقش عوامل خارجی و سیاست های  استکبار جهانی در کاهش تولید نسل شیعه و راهکارهای مقابله با  آن ها)

به گزارش واحد پژوهش : کرسی آزاد اندیشی با حضور سرکار خانم لطیفی و  سرکار خانم جوان زاده  یکی از طلاب فارغ التحصیل  برگزار شد.

در ابتدای این جلسه سرکار خانم لطیفی به تبین و توضیح عنوان بحث پرداختند و تاکید کردند : با توجه به این که افزایش سن ازدواج منجر به افزایش سن باروری و در نهایت روی آوردن به تک فرزندی و یا بی فرزندی تبدیل به یک فرهنگ شده است، و این مسئله پدیده ناخوشایندی است که منجر به کاهش جمعیت می شود، می تواند پیامدهای بسیار جبران ناپذیری برای خانواده ها و کشور اسلامی داشته باشد.

ودرادامه خانم جوان زاده به مباحث مقدماتی کاهش جمعیت در ایران ، تاریخچه کترل جمعیت ، نقش عوامل و سیاست های خارجی علیه کاهش جمعیت شیعه  که به( عوامل فردی- افزایش سن ازدواج- افزایش آمار طلاق_ رواج فرزند سالاری ، تغییر سبک زندگی ، رواج دیدگاه های فمینیستی ) اشاره داشتند.و در آخر به آثار و پیامدهای کاهش جمعیت و راهکارهای مقابله با کاهش نسل شیعه  پرداختند.

در آخر جلسه به سوالات حضار در این مورد پاسخ داده شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :