يکشنبه - 2018 اکتبر 21 - 11 صفر 1440 - 29 مهر 1397
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 198570
تاریخ انتشار : 7 دی 1395 23:18
تعداد بازدید : 236

نشست بصیرتی حوزه علمیه باقر العلوم با سخنرانی استاد بزرگوار سرکار خانم دهقان ( 9دی )

نشست بصیرتی حوزه علمیه باقر العلوم با سخنرانی استاد بزرگوار سرکار خانم دهقان حماسه 9 دی نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان های انقلاب ایستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد در برابرتمام دنیای آنها خواهند ایستاد. ( 9دی )

نشست بصیرتی حوزه علمیه باقر العلوم با سخنرانی استاد بزرگوار سرکار خانم دهقان

در هفتم دی ماه سال جاری حوزه علمیه باقر العلوم , با هدف ارتقای سطح علمی و بصیرتی طلاب نشستی را برگزار کرد.

حماسه نهم دی ماه و حضور عاشورایی مردم حماسه ساز و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی 9 دی ماه 1388 نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زریّن دیگری در افتخارات مرد و زن ایرانی به حساب می آید .

حماسه 9 دی نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان های انقلاب ایستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد در برابرتمام دنیای آنها خواهند ایستاد.

روز نهم دی ماه در تاریخ انقلاب اسلامی با عنوان روز «بصیرت» تبدیل به یوم الله و ماندگار گردید. در این روز ماندگار و تاریخی ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی، حماسه ای دیگر آفرید و دشمنان خدا و دینش را مأیوس و ناامید ساخت و قلب امام زمان (عج) و نائب بر حقش حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(دامت برکاته) را شاد ساخت.

 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :