چهارشنبه - 2018 سپتامبر 26 - 16 محرم 1440 - 4 مهر 1397
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 206868
تاریخ انتشار : 11 اردیبهشت 1396 9:40
تعداد بازدید : 274

مدرسه علمیه نرجس خاتون (س) شهریار

بیانیه مدرسه علمیه نرجس خاتون (س) شهریار در پی توهین به ساحت نورانی امام رضا علیه السلام

بیانیه مدرسه علمیه نرجس خاتون (س) شهریار در پی توهین به ساحت نورانی امام رضا علیه السلام


بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

سال هاست جهت قطب نمای دل های ایرانیان به سوی ارض خراسان گزارده شده است آن امام همامی که انیس نفوس است و غریب الغرباست. سال هاست که شیعیان تمنای دل را به پنجره فولادش دخیل میبندند و آهو وار ضمانت حضرتش را جستجو مینمایند تاریخ گواهی میدهد بر مظلومیت و غربت تو آقا جان. و حال بار دیگر شاهد آن هستیم که حنجره ای ناپاک و اندیشه ای گمراه زبان به اهانت به ساحت مقدس هشتمین مهر پر فروغ سپهر امامت گشوده است.

اهانت فتنه گران کور دل و منافقان زمان اینبار در استان ایلام و توسط یک فرد هتاک و فاسد در مراسم افتتاحیه ستاد انتخاباتی دکتر روحانی با حضور نایب رییس مجلس آقای پزشکیان با رکیک ترین الفاظ در قالب شعر و دل نوشته به مقام شامخ حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا (علیه آلاف التحیة والثناء) بار دیگر حادثه تلخ و ناگوار حمله و به آتش کشیدن موکب های عزاداری و دسته های سوگوار سید الشهدا در ایام فتنه 88 را در اذهان تداعی و باعث شکسته شدن و جریحه دار شدن قلوب قاطبه ملت ایران شد.

متاسفانه دست اندرکاران انتخابات در استان ایلام با سکوت معنادار خود در مقابل هتاکی و کف و سوت کشیدن عده ای معلوم الحال سبب نمک پاشیدن به این زخم عمیق گشته و حتی موجبات حمایت از این فرد هتاک را فراهم آوردند.

 به فرموده حضرت آیت الله مکارم شیرازی این کار جدا از مسائل انتخاباتی از زشت ترین و منفورترین کارهاست و ما شدیدا آن را محکوم می کنیم و انتظار داریم هر چه سریع تر مرتکب آن محاکمه و مجازات شود تا حریم والای امامان ملعبه دست افراد آلوده و جنایتکار نگردد.

حوزه علمیه نرجس خاتون سلام الله علیها این حادثه تلخ و غم انگیز را به محضر قطب عالم امکان حضرت بقیه الله الاعظم روحی و ارواحی لهو الفدا و مقام معظم رهبری و جامعه روحانیت و ملت شریف ایران تسلیت عرض کرده و ضمن محکوم کردن این اقدام وقیحانه و تنفر آمیز خواستار برخورد جدی با همه آمران مسببان و مباشران این واقعه تاسف آمیز است. بی تردید برخورد جدی با اینگونه هتاکی ها مرحمی خواهد شد بر دل هایی که از این اقدام بی شرمانه در سراسر ایران اسلامی جریحه دار شده و به درد آمده است.

 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :