دوشنبه - 2018 سپتامبر 24 - 14 محرم 1440 - 2 مهر 1397
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 207029
تاریخ انتشار : 11 اردیبهشت 1396 16:53
تعداد بازدید : 165

مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر

مراسم گرامی داشت مقام معلم در مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر

به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر،همزمان با میلاد باسعادت امام سجاد علیه السلام و گرامیداشت روز معلم، اولین جلسه شورای اساتید در سال جاری با حضور مدیر کل تبلیغات اسلامی استان تهران و مدیران ، اساتید سطح 2،3،4و معاونین مجتمع کوثر برگزار شد
به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر،همزمان با میلاد باسعادت امام سجاد علیه السلام و گرامیداشت روز معلم، اولین جلسه شورای اساتید در سال جاری با حضور مدیر کل تبلیغات اسلامی استان تهران، معاونت مالی تبلیغات اسلامی استان تهران و مدیران ، اساتید سطح 2،3،4و معاونین مجتمع کوثر برگزار شد.

در این جلسه حجت الاسلام  نوری زاده ،مدیر کل تبلیغات اسلامی استان تهران،ضمن تبریک سالروز ولادت پر نور و برکت چهارمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، سید الساجدین امام علی ابن الحسین علیهما السلام و همچنین گرامیداشت مقام معلم ، سلام و تبریکات رئیس سازمان تبلیغات اسلامی را  نیزبه حضار ابلاغ نمود.

ایشان، در ادامه به تبیین ارزش علم و علم آموزی از دیدگاه قرآن کریم پرداخت وگفت :اولین معلم، خدای متعال است و با خلقت انسان امر تعلیم و تربیت شروع می شود و بهترین گویندگان عالم و زدایندگان شبهات ،معلمین می باشند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان تهران، در ادامه به بیان خصوصیات اخلاقی و علمی معلم شهید مرتضی مطهری پرداخت و افزود: ایشان الگوی بی نظیری در نظم و انضباط، تواضع علمی، ایمان، صداقت و اعتقاد وایمان است

حجت الاسلام نوری زاده ، با اشاره به خاطراتی از زبان همسر و پدر شهید مطهری افزود:همسر شهید  در طول 26 سال زندگی با ایشان همیشه ایشان را با وضو دید ند و همچنین پدر این شهید بزرگوار نقل می کنند که ایشان از 11 سالگی دائم الوضو بودند.

 خاطر نشان می شود، در ابتدای  این جلسه که با قرائت آیاتی از قرآن کریم و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران آغاز شد، خانم جلالی، مدیر مجتمع کوثر، ضمن قدردانی از زحمات موسسین پیشکسوت وسابق این مجتمع به نیکی وزیبایی از آنان یاد، و حضور حجت الاسلام و المسلمین نوری زاده  مدیر کل تبلیغات اسلامی استان تهران را نیز گرامی داشت.

جلالی،  در ادامه ضمن تبریک و سپاس از حضوراساتیدوارسته، به ارائه گزارشی  مبسوط وآماری از روند آموزشی، فرهنگی و پژوهشی  پرداخت.

ایشان، همچنین با ارائه آماری از طلاب فارغ التحصیل ودانش آموختگان افزود:فارغ التحصیلان این مجتمع به اشتغالاتی از قبیل تدریس، تحصیل در مراتب عالی دانشگاهی ،فعالیتهای تبلیغی و فرهنگی پرداخته و تعدادی از ایشان نیز در نهادها و ارگان های دولتی مشغول به کار اجرایی هستند.

مدیر مجتمع کوثر، با اشاره به فعالیتهای فرهنگی این مجتمع ادامه داد:از فعالیتهایی که در مجتمع صورت می گیرد واحد های مشاوره مانند مشاوره روانشناسی و خانواده، مشاوره حقوقی و مشاوره دینی و اعتقادی است که بصورت رایگان  به مراجعین مشاوره  می دهند.

لازم به ذکر است، در پایان این جلسه اساتید به بیان نظرات خود پرداختند و در پایان نیز با اهداء هدایایی از ایشان، تقدیر و قدردانی به عمل آمد

گفتنی است این جلسه 12 اردیبهشت جاری از ساعت 10-9 در سالن جلسات مجتمع کوثر برگزار شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :