چهارشنبه - 2018 سپتامبر 26 - 16 محرم 1440 - 4 مهر 1397
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 207096
تاریخ انتشار : 13 اردیبهشت 1396 11:16
تعداد بازدید : 151

مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر

کسب مقام فیلمنامه نویسی طلاب مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر در جشنواره فیلم کوتاه سما

فاطمه غزالی طلبه سطح 2 مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر در گفتگو با رابط خبری کوثر از کسب مقام پنجم فیلمنامه نویسی در جشنواره ملی فیلم کوتاه سما خبر داد.


به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر، فاطمه غزالی طلبه پایه سوم کوثر در گفتگو با رابط خبری کوثر از کسب مقام پنجم فیلمنامه نویسی در جشنواره ملی فیلم کوتاه سما خبر داد.

غزالی در ادامه افزود: اين جشنواره به يادبود سيد مرتضي آويني ( سما) سومين سال متوالي است كه در زمينه فيلم كوتاه با محوريت سبك زندگي اسلامي در  بخش هاي فيلم كوتاه داستاني ، مستند، انيميشن و فيلمنامه برگزار می شود.

ایشان، در توضیح اثر ارسالی به جشنواره گفت:بنده در رشته فیلمنامه نویسی در این جشنواره شرکت کردم و عنوان اثر ارسالی « پاك كن » بود که فيلمنامه ، با موضوع گذشت و ايثار يك پسر بچه در اهداي لوازم التحرير خود به دولت فقيرش می باشد.

غزالی، با اشاره به  حمايت از توليد فيلمنامه  به عنوان هدیه این جشنواره ابراز خرسندی کرد  و گفت: بنده در 2 سال اخير در اين جشنواره شركت كردم كه در اولين حضورم با ارائه فيلمنامه اي كوتاه به بخش رقابتي جشنواره راه پيدا كردم و امسال نيز پس از شركت به بخش رقابتي به تشخيص هيئات داوران حائز رتيه پنجم شدم  و بیشترین مشوق این جانب در شرکت در این جشنواره حمایت از فیلمنامه های برگزیده بود.

گفتنی است، این مطالب چهارشنبه  13 اردیبهشت ماه در گفتگو با روابط عمومی مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر درج شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :