دوشنبه - 2018 آگوست 20 - 9 ذيحجه 1439 - 29 مرداد 1397
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 208499
تاریخ انتشار : 2 خرداد 1396 14:38
تعداد مشاهدات : 310

کارگاه آموزش سامانه فراکاوش، ویژه کتابداران حوزه علمیه خواهران استان تهران

به همت معاونت پژوهش حوزه علمیه خواهران و همزمان با راه اندازی سامانه تحت وب کتابداری، سومین کارگاه آموزشی نرم افزار فراکاوش ویژه کتابداران حوزه علمیه خواهران استان تهران برگزار شد.کارگاه آموزش سامانه فراکاوش، ویژه کتابداران حوزه علمیه خواهران استان تهران برگزار شد.

به همت معاونت پژوهش حوزه علمیه خواهران و همزمان با راه اندازی سامانه تحت وب کتابداری، سومین کارگاه آموزشی نرم افزار فراکاوش ویژه کتابداران حوزه علمیه خواهران استان تهران برگزار شد.

پورحمزه اظهار کرد این کارگاه با هدف همسان سازی و استاندارد نمودن اطلاعات کتابخانه های حوزه های خواهران و منابع و محتوای آنها اجرا می شود. معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران استان تهران با اشاره به رضایتمندی کتابداران حوزوی از دو کارگاه پیشین خاطرنشان کرد در پی درخواست مکرر کتابداران و با اهتمام مرکز مدیریت این دوره ها به صورت متناوب و با حضور کارشناس مربوطه جناب آقای حسنوند برپا می شود.

در این کارگاه یک روزه، حسنوند ضمن معرفی سامانه فراکاوش و تشریح ویژگی­های آن، مباحثی مانند نحوه بارگذاری و مراحل ثبت شناسنامه و فایل اثر را به صورت عملی آموزش داد و کتابداران در بخش کارگاهی مباحث مذکور را تمرین نمودند.

گفتنی است بخش پایانی کارگاه به سنجش و ارزیابی کتبی و عملی کتابداران اختصاص یافت.

یادآور می شود در کارگاه های پیشین، اساتید انجمن کتابداری آقایان طاهری، حسنوند و حمیدی به مباحث رده بندی و فهرست نویسی مقدماتی و پیشرفته پرداختند.نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :