دوشنبه - 2018 اکتبر 22 - 12 صفر 1440 - 30 مهر 1397
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 214189
تاریخ انتشار : 4 مرداد 1396 12:9
تعداد بازدید : 360

مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها-ری

مجموعه کلاسهای قرآنی در دوره تابستان

خدیجه میرنظامی، معاون فرهنگی مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها-ری از برگزاری مجموعه کلاسهای قرآنی در دوره تابستان این مرکز خبر داد.

خدیجه میرنظامی، معاون فرهنگی مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها-ری از برگزاری مجموعه کلاس­های آموزشی ترم تابستان ویژه دارالقرآن الزهرا سلام­الله­علیها در تیرماه که تاکنون  نیز ادامه داشته،خبر داد.

وی افزود: از جمله کلاس­های برگزار شده در این مرکز، تشکیل کلاس حفظ تخصصی قرآن کریم با حضور اساتید خانم­ها نوابی، اسماعیلی، بیات در جمع قرآن آموزان بوده است.

میرنظامی در ادامه به برگزاری کلاس­های روخوانی و روان­خوانی و تجوید با هدف آشنایی بهتر قرآن آموزان با احکام و قواعد روخوانی قرآن با حضور اساتید خانم­ها قربانعلی و اسدزاده اشاره کرد.

همچنین کلاس مداحی خانم رجبی از دیگر  مجموعه کلاس­های قرآنی است که از ابتدای تابستان دوره جدید آن برگزار شده و در حال حاضر نیز ادامه دارد؛وخانم رجبی به آموزش سبک 1 و 2 ماهور مشغول هستند.

کلاس صوت و لحن خانم یعقوبی­فر از جمله کلاس­های دارالقرآن است که با استقبال زیاد قرآن آموزان مواجه شده است که در این دوره تابستانی، یعقوبی­فر به بحث استعلاء اشاره و با تدریس درس­های مربوط به آن به تکرار و تمرین این بحث پرداخته­اند.

خانم امیرگل در دو کلاس احکام و عقاید ویژه دانش­آموختگان به بحث مطهرات و نجاسات در کلاس احکام و درس امامت عامه در بخش عقاید به تدریس پرداختند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :