دوشنبه - 2018 اکتبر 22 - 12 صفر 1440 - 30 مهر 1397
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 229408
تاریخ انتشار : 9 دی 1396 14:13
تعداد بازدید : 202

مرکز تخصصی حضرت فاطمه(س)

بیانیه مرکز تخصصی حضرت فاطمه(س) به مناسبت 9 دی

بیانیه مرکز تخصصی حضرت فاطمه(س) به مناسبت 9 دی

بیانیه مرکز تخصصی تفسیر حضرت فاطمه (س) در سال روز حماسه عظیم ۹ دی

بسم الله الرحمن الرحیم

یُرِیدُونَ لِیُطْفِؤُوا نُورَاللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ

می خواهند نور خدا را با دهانهای خود خاموش کنند ولی خدا کامل کننده نور خویش است هرچند که کافران را دوست نداشته باشند. (سوره مبارکه صف  آیه ۸)

 

  بعد از 22 خرداد ۸۸ ملت ایران همگی برای جشن ملی انتخابات آماده می شدند. که مزدوران داخلی که طیفی از فریب خوردگان بودند درصدد تلخ کردن شهد شیرین این پیروزی در کام ملت بر آمدند. نظام جمهوری اسلامی که آماده بود به پشتوانه این حضور ، معادلات منطقه و جهان را بهم بزند کار را به جایی رساندند که حکومت های فاسد منطقه و جهان با ژست دموکراسی به میدان آمدند و این شاید بزرگ ترین خیانت مدعیان دروغین تقلب در انتخابات بود.

   هشت ماه فتنه علیه اساس و موجودیت اسلام ناب، تحفه ای بود که سران فتنه برای ملت ایران بوجود آوردند و ادعای دروغ تقلب در انتخابات ، برای فریب افکار عمومی و به صحنه کشاندن طیفی از فریب خوردگان بود

این فتنه تلخی ها و زحمات زیادی برای نظام اسلامی ما بوجود آورد اما ملت آگاه و بیدار ایران اسلامی با حضور گسترده خود در حماسه ۹ دی تمامی توطئه های دشمنان را نقش بر آب و اقدامات فتنه گران را باطل کردند و سیرت نفاق و بی بصیرتی برخی خواص را مشخص کردند. این حماسه بزرگ فصل نوینی از بصیرت و ولایتمداری ملت ایران را در یکی از حساس ترین و سرنوشت سازترین عرصه های رویارویی با دشمنان را پیش روی جهانیان گشود تا با خیال واهی و افکار پوچ به دنبال آزمودن اراده و اعتماد ایرانیان به انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی نباشند، چرا که این مردم با وحدت و همبستگی عمیق در حمایت از انقلاب و لبیک به ندای رهبر فرزانه شان تا پای جان ایستاده اند.اگر پیروزی ملت در فتنه ۸۸ نبود ، ملت های مسلمان منطقه به سختی می پذیرفتند که :

اولا با وحدت کلمه به نبرد با استکبار و سرسپردگان داخلی می توان ادامه داد 

 ثانیا جنبش بیداری اسلامی در منطقه را با وحدت کلمه می توان همیشه زنده نگه داشت.

مدیریت ، معاونین ، اساتید و طلاب مرکز تخصصی تفسیر به عنوان چشمان بیدار جامعه اعلام می نمایند اشخاص تا زمانی از حمایت و پایگاه مردمی برخودارند که ، از اصول اصیل انقلاب اسلامی تخطی نکرده باشند و ذره ای از مسیر ولایت منحرف نشوند چرا که به فرموده امام راحل(رض) : "ملاک و میزان در هرکس حال فعلی اوست." و باید بدانند که این ملت و انقلاب تنها حول محور ولایت می گردند.

در پایان بدین وسیله اعلام می داریم همواره مطیع ولایت حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای می باشیم و به منظور حفظ استقلال تنها از فرامین مقام عظمای ولایت پیروی می نماییم.

و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

مدیر مرکز تخصصی تفسیرحضرت فاطمه (س)

 

 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :