جمعه - 2018 اکتبر 19 - 9 صفر 1440 - 27 مهر 1397
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 229473
تاریخ انتشار : 9 دی 1396 21:44
تعداد بازدید : 89

مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر

هفتمين جلسه تبليغ كاربردي با موضوع «تهديد ها و فرصت ها در فضاي مجازي»

هفتمين جلسه تبليغ كاربردي با موضوع «تهديد ها و فرصت ها در فضاي مجازي» در مجتمع آموزش علوم اسلامي كوثر برگزار شد.


به گزارش روابط عمومي مجتمع آموزش علوم اسلامي كوثر، هفتمين جلسه تبليغ كاربردي با موضوع «تهديد ها و فرصت ها در فضاي مجازي» چهارشنبه 6 دي ماه برگزار شد.

مهندس قاسمي، استاد اين جلسه پس از عرض تبريك به مناسبت ميلاد با سعادت امام حسن عسگري (ع) در ادامه افزود: فضاي مجازي شامل تهديدها و فرصت هاي بسياري است. كه از تهديدها بايد احتراز كرد و از فرصت ها استفاده نمود.البته  بايد دانست تعريف فرصت و تهديد مطلق نيست و زاويه نگاه ما تعيين مي كند يك موضوع تهديد است يا فرصت.

ايشان در ادامه به توضيح معناي سواد سواد رسانه اي پرداخت و گفت: مابايد بدانيم رسانه چيست، مصاديق رسانه چيست، جايگاه رسانه در حوزه شخصي و فرهنگ اجتماعي، در اقتصاد ، سياست و... چه مي باشد. و به دنباله آن آگاهي از اهداف رسانه ها داشته باشيم و موضع خود را در مورد رسانه هاي مختلف مشخص نماييم.

مهندس قاسمي، خاطر نشان كرد: هرچه سواد رسانه اي بيشتر باشد قدرت انتقاد ما بالاتر مي رود و تاثير پذيري ناآگاهانه نخواهيم داشت و به عبارت بهتر، با افزايش دانش و سواد رسانه اي ، مقهور رسانه ها نمي شويم.

ايشان، در ادامه  چالش مردم دنيا با گوگل ، نحوه  محافظت از  هكرها و آموزشهايي را براي همراهي والدين با كودكان در دنياي مجازي بيان كرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :