جمعه - 2018 نوامبر 16 - 8 ربيع الاول 1440 - 25 آبان 1397
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 229475
تاریخ انتشار : 9 دی 1396 9:47
تعداد بازدید : 180

مرکز تخصصی حضرت فاطمه(س)

گرامیداشت حماسه 9 دی در مرکز تخصصی حضرت فاطمه(س)

گرامیداشت حماسه 9 دی در مرکز تخصصی حضرت فاطمه(س)

گرامیداشت حماسه 9 دی در مرکز تخصصی حضرت فاطمه(س)

به مناسبت فرا رسیدن ایام حماسه 9 دی، مرکز تخصصی حضرت فاطمه(س) ، اقدام به برگزاری مراسم ویژه­ای در تاریخ 96/10/9 روز شنبه نموده است.

 این مراسم با حضور ارزشمند سرکار خانم دکتر فلاح ، اساتید و طلاب سطح 3 برگزار گردید.

استاد محترم سرکار خانم دکتر فلاح ضمن گرامیداشت سالروز حماسه 9 دی، خاطرنشان نمودند که همزمان با شنیدن نام این حماسه، واژگانی همچون بصیرت، انقلابیگری به اذهان خطور می­کند. ایشان ضمن بیان نمودن فرمایشات رهبری و عنوان کردن شاخص­های اصلی فرمایشات ایشان، از طلاب خواستند که به طور جدی این شاخص­ها را درنظر بگیرند و در زندگی خود به کار گیرند. ایشان یکی از مهمترین ویژگی های طلبه ی انقلابی را مردمی بودن ذکر نمودند. اخلاق مداری و نداشتن ترس نیز از ویژگی­های بارز مردمی بودن می­باشد که طلاب باید بدان توجه ویژه داشته باشند. در ادامه ایشان به طلاب تأکید فرمودند که علاوه براینکه وظیفه دارند دروس طلبگی را خوب بخوانند، در امور فرهنگی و پژوهشی  مورد نیاز جامعه، باید خودجوش عمل کنند و نهایت تلاش خود را در این زمینه­ها به کار گیرند.

در پایان نیز بیانیه­ ای که توسط مدیریت محترم مرکز تخصصی حضرت فاطمه(س) به مناسبت حماسه 9 دی صادر شده بود، برای طلاب قرائت گردید و با تکبیر و شعارهای کوبنده ی اساتید و طلاب همراه شد.

 

                            


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :