جمعه - 2018 نوامبر 16 - 8 ربيع الاول 1440 - 25 آبان 1397
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 229680
تاریخ انتشار : 9 دی 1396 9:47
تعداد بازدید : 153

بیانیه مدیریت محترم مدرسه علمیه حضرت فاطمه س نسبت به نهم دی ماه و اغتشاشات اخیر

بیانیه مدیریت محترم مدرسه علمیه حضرت فاطمه س نسبت به نهم دی ماه و اغتشاشات اخیر

با فرارسیدن نهم دی تاریخی ، مدرسه علمیه حضرت فاطمه (س) هشدار می دهد که امروز عده ای با سوءاستفاده از شعار اعتدال به دنبال زنده کردن سران فتنه مرده ای هستند که هوشیاری پیش از پیش خواص را می طلبد.

نهم دی ماه سالروز حضور پر شور، خودجوش و آگاهانه ملت ایران در حفظ و حراست از گوهر بی دلیل انقلاب اسلامی و روز بیعتی دوباره با بصیرت ، حق خواهی و مبارزه با نفاق بود و همه مردم از هر دین و آیین و از هر نوع سلیقه سیاسی حماسه ای عظیم خلق کردند تا جهانیان از آنروز تا ابد بدانندکه ملت مسلمان ایران در ساحت مقدس ولایت ، هیچ مسامحه ای ندارد.آری،در نهم دی ماه حماسه ای خلق شد تا دشمنان این دیار بدانند که این ملت در پی رسیدن به اهداف خود ذره ای عقب نشینی نخواهد کرد.

و اما اکنون با فرارسیدن نهم دی تاریخی ، مدرسه علمیه حضرت فاطمه (س) هشدار می دهد که امروز عده ای با سوءاستفاده از شعار اعتدال به دنبال زنده کردن سران فتنه مرده ای هستند که هوشیاری پیش از پیش خواص را می طلبد.

در پایان به سخنان رهبر معظم انقلاب رجوع کنیم که فرمودند:ملت ایران در میدانهای گوناگون،کمک و حمایت الهی را لمس کرده است؛در جنگ تحمیلی یک جور،در قضایای گوناگون یک جور در تحرکات سیاسی و در فتنه ها یک جور،در فتنه 88 دست قدرت الهی بود؛مردم بیدارشدند،مردم وارد صحنه شدند و یک حرکت عظیم را خنثی کردند.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

مدیریت مدرسه علمیه حضرت فاطمه (س)


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :