سه شنبه - 2018 آوريل 24 - 9 شعبان 1439 - 4 ارديبهشت 1397
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 229740
تاریخ انتشار : 13 دی 1396 11:13
تعداد مشاهدات : 103

اعلام انزجار مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها قیامدشت از اغتشاشات اخیر

مدیریت و کادر و طلاب مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها قیامدشت طی این پیام انزجار خود را از اغتشاشات اخیر اعلام نموده و اینگونه حرکات را که به نظام اسلامی و وحدت همه جانبه مردم انقلابی خدشه وارد کرده، شدیداً محکوم می نماید.

مدیریت و کادر و طلاب مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها قیامدشت طی این پیام انزجار خود را از اغتشاشات اخیر اعلام نموده و اینگونه حرکات را که به نظام اسلامی و وحدت همه جانبه مردم انقلابی خدشه وارد کرده، شدیدا محکوم می نماید. همانگونه که امام خمینی رحمه الله علیه فرمودند حفظ نظام از اوجب واجبات است، همگی ما ملزم هستیم تلاش خود را در راه پرهیزکاری تشدید نموده و هوشیارانه از انقلاب دفاع نماییم.این تلاش در تربیت طلاب انقلابی و ولایت مدار نمودار خواهد شد.

 امام خمینی (ره): «من به همه شما عرض میکنم که اگر – خدای ناخواسته – اسلام در ایران سیلی بخورد، در همه دنیا سیلی خواهد خورد و بدانید که به این زودی دیگر نمی تواند سرش را بلند کند. این الان یک تکلیف بسیار بزرگی است که از همه تکالیف بالاتر است. حفظ نظام اسلامی از اوجب واجبات است، اگر اسلام را می خواهیم باید این جمهوری را حفظش کنیم.»نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :