سه شنبه - 2018 سپتامبر 25 - 15 محرم 1440 - 3 مهر 1397
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 238936
تاریخ انتشار : 26 اردیبهشت 1397 12:25
تعداد بازدید : 106

مدرسه علميه امام خميني(ره)

برگزاري همايش مبلغين در مدرسه علميه امام خميني(ره)

به گزارش مسئول تبليغات در آستانه آغاز ماه رمضان و با هدف تغذيه علمي مبلغين حوزوی و غير حوزوي و تشويق ايشان به حضور در جلسات قرآن و اخلاق و... در منازل در ايام ماه مبارك رمضان همايشي با عنوان ضيافت عشق با حضور مبلغين حوزوی و غير حوزوي برگزار گرديد.


خانم خاني اضافه كرد: در اين همايش سركار خانم اصغري مدير مدرسه ضمن عرض خوش آمد به مبلغين محترم مطالبي را پيرامون ماه رمضان عنوان نمودند، ايشان فرمودند: رمضان ماه خداوند است، ماهي سرشار از رحمت و مغفرت، ماهي كه نزد خداوند بهترين ماه ها محسوب مي گردد و مومنان در اين ماه ميهمان سفره الهي هستند. بايد قدر دان خداوند بودچرا كه در اين ماه نفس كشيدن بندگان با اينكه بي اختيار است را عبادت مي نويسند و خوابيدنشان را تسبيح محسوب مي نمايند. ايشان ادامه دادند: به شكرانه اين نعمات الهي بايد دل ها را پاك نموده وبا نيت خالص از خداوندطلب مغفرت نمود. مبلغين عزيز نيز با تبليغ صحيح معارف ديني وتبليغ توام با اخلاق و ترويج خصائص نيكوبا بيان خوب و خلق نيك در اين ماه تاثير بسزايي در جذب ديگران خواهند داشت. مبلغين بايد تمام تلاش خود را براي جذب مخاطبين به كار بندندو معارف ديني را به ساده ترين وجه بيان كنند تا در اين ماه مومنين علاوه بر بهره مندي از سفره رحمت الهي و بركات ماه رمضان جذب رفتارهاي مبلغين عزيز شده و در نهايت جذب آموزه هاي ديني و ملزم به اجراي آن آموزه ها شوند، چرا كه مبلغان الگوي عملي دين در جامعه هستند پس بايد با همراه نمودن اخلاق در كنار عبادت آرامش را به خود و ديگران هديه نموده و عاملي براي جذب جوانان به دين باشند.


در ادامه جلسه مسئول تبليغات ضمن تشكر از حضور مبلغين بروشورهايي را با هدف جهت دهي به كار مبلغين توزيع نموده و سفارش اكيد جهت بالا بردن اطلاعات مبلغين داشته وتاكيد نمودند مبلغان بايد با مطالعه قبلي و با داشتن اطلاعات كافي در جلسات حاضر شوند.
نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :