سه شنبه - 2018 ژولاي 17 - 5 ذيقعده 1439 - 26 تير 1397
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 95172
تاریخ انتشار : 27 بهمن 1394 13:32
تعداد مشاهدات : 450

گزارش جشن میلاد حضرت زینب سلام الله علیها

جشن میلاد حضرت زینب سلام الله علیها، روز یکشنبه در مدرسه علمیه حضرت زینب کبری برگزار شد.

به گزارش معاونت فرهنگی مدرسه علمیه حضرت زینب کبری سلام الله علیها، جشن میلاد با سعادت حضرت زینب کبری سلام الله علیها، صبح روز میلاد، در سالن همایش مدرسه برگزار شد.
در این مراسم از حضور با برکت مؤسس مدرسه، خانم استاد روحانی (لواسانی) پس از مدتها که در بستر بیماری بودند و از صحبتهای ایشان پیرامون شخصیت حضرت زینب سلام الله علیها استفاده شد.
اهدای جوایز از دست خانم روحانی به رتبه های برتر درسی، از دیگر برنامه هایی بود که انجام شد.
این مراسم با مدیحه سرایی مقام شامخ حضرت زینب سلام الله علیها نیز همراه بود. پس از آن از خاطرات و صحبتهای خانم مریم کاتبی، از پرستاران و امدادگران دوران دفاع مقدس و درگیری های کردستان، نیز استفاده کردیم.ایشان به مقایسه داعشِ امروز و کومله های دیروز در کردستان پرداخت و گفت: «کومله ها در کردستان فقط کردها نبودند، بلکه از دیگر نقاط کشور می آمدند و هموطن و هم کیش خود را سر می بریدند و داعش هم امروز همانگونه است و ما باید حامی سوریه باشیم، چرا که دفاع از امنیت ما، آنجاست و اگر جبهه ی آنجا را از دست بدهیم، به زودی نوبت به ایران می رسد.»
در پایان، نماز جماعت به امامت حضرت آیت الله حسینی لواسانی و پس از آن جشنواره غذا (پخت انواع کوکو) برگزار شد.
لازم به ذکر است فراخوان نامه به مدافعان حرم و اهدای لباس گرم و ... نیز پایان یافت و وجوه دریافتی، نامه ها و البسه برای مجاهدین در سوریه ارسال شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :